MENÜ

Kurşun Temizliği

Biz Harmantepe olarak eskiyen, tadilat ihtiyacı olan ve yenilenmesi gereken tüm camiilerin kubbelerinde hizmet veriyoruz. Türkiye´nin en büyük kubbe kurşun, alüminyum ve bakır uygulamacısı olan firmamız aynı zamanda kurşunlarda zamanla oluşan problemlerin giderilmesi içinde hizmet vermektedir. Kurşun korumasının sağlanması ve kurşunların özel ekipmanlar ve malzemeler ile temizlenmesi firmamız ile mümkündür. Çok uygun maliyetler ile eskiyen, tadilat isteyen ve temizlenmesi gereken uygulamalarınız için bize ulaşabilirsiniz. Camii Kurşun Temizliği ile alakalı firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

BOYA YOK! DİREK TEMİZLİYORUZ!

Kurşun temizleme işlerinde bazı firmaların boyamak suretiyle işlem yaptıklarını görmekteyiz. Malesef boyanan kurşunlar hem etkisini kaybetmekte hemde çok kısa zaman sonra yeniden eski halini almaktadır.

Harmantepe olarak bizler cami kurşun temizleme işlerinde özel kimyasallar kullanarak temizliği sağlamaktayız.

Kurşun Temizleme

Türkiye´de ilk olarak başlattığımız kimyasallar ile kurşuna zarar vermeden temizlenme işlerine ait video görüntüleri sitemizde sizler için paylaştık. Hemen işlemler sırasında çekilen bu kısa görüntüleri inceleyebilir ve merak ettiğiniz hususlar için ustalarımıza iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

 

KURŞUN TEMİZLEME ÖNCESİ & SONRASI

KURŞUN TEMİZLEME VİDEOLARIweb tasarım : webzane
Bize Yazın...
Merhaba,
Harmantepe olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?