MENÜ

Hakkımızda

Harmantepe olarak tüm Türkiye´ye hizmet verebilen yüksek kalitede işciliği uygun maliyetler ile siz değerli ziyaretçilerimize sunan bir firmayız.

Kuruluşumuz, yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder. Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir. Harmantepe Camii Kurşun Kaplama olarak camilerimizi korumak amacı ile kurşunla kaplıyoruz. Hem ibadethane hem de sanat eseri olan camilerimiz geleceğimize bırakabileceğimiz kültür örneklerimizdir.

Uzun yıllardan bu yana sektördeki faaliyetlerini sürdüren firmamız yenilenen camiilerimizin, eski camiilerimizin, türbelerimizin, şadırvanlarımızın, kubbelerin veya minarelerin kurşun kaplama işlerinde uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile asla kaliteden ödün vermeden hizmetlerinde devam etmektedir.

Firmamız alanındaki tüm yenilikleri daima takip ederek, kurşun kaplama işlerinde yenilikçi, ileriye dönük sistemler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

* Söz konusu gelişimin getireceği sektörel büyümede daha fazla rol almak,
* Gelişime açık, sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek pazar payını artırmak,
* Profesyonel yatırımlarla , piyasada uzun vadeli, kalıcı, kalite ve güven esasına dayalı hizmet.
* Dünyada teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği takip etmek ve en süratli bir şekilde Türk Halkının Hizmetine sunmak.

Misyonumuz

* Hızla gelişen sektöre, “uzun vadeli, kalıcı, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla, alanında lider olmak.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz..

web tasarım : webzane
Bize Yazın...
Merhaba,
Harmantepe olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?