MENÜ

Camii Kaplama

Camiilerimiz için kurşun kaplama işlerini yapmak büyük bir titizlik ve özveri istemektedir. Camii´lerimizin kurşun kaplama işlerinde sektördeki geçmişimize dayanarak uygulamalarını yaptığımız bir çok projemizi web sitemizde sizlere sergiledik.

Kurşunların paslanmaz ve aşınmaz yapılarının olmasından ötürü diğer metallerin korunması alanında çok çok önemli bir yapıya sahiptirler. Kurşun kaplamalarda kullanılan malzemeler hafiftirler. Metalik parlaklığa sahip olan kurşunlar gri renktelerdir. Bir çok farklı özelliklerinden dolayı Camii´lerimiz başta olmak üzere bir çok alanda tercih edilmektedirler.

Camii kubbe kaplaması alanında kullandığımız ürünler uzun yıllar boyunca asla kalitesinde değişkenlik göstermezler ve kullanım ömrü boyunca maksimum fayda göstermektedirler. Uzun yıllardan bu yana sektörde ve ülkemizde bir çok camii kaplama işlemlerinde bulunduk.

Sizlerde ihtiyacınız olan kubbe kaplama işleriniz için web sitemizde tüm projelerimizi inceleyebilir ve firma yetkililerimize web sitemizin iletişim sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


web tasarım : webzane
Bize Yazın...
Merhaba,
Harmantepe olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?